• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site HaritasıAnıl YÜCEL
Özel Eğitimci / Yazar

Telif Hakkı Uyarısı
Her Hakkı Saklıdır ©
Bu web Sitesi ve tüm sayfaları 5846 sayılı Fikir ve Mülkiyet Hakları Kanunu'na tabidir. İnternet sitesinde bulunan hiçbir bilgi; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, değiştirilemez, kopyalanamaz ya da dağıtılamaz. Sitenin bütünü veya bir kısmı kaynak gösterilmeden başka bir web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

Ziyaretçi Defteri


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

Fatma Eser (22/11/2023 23:10)
Konu : Jacobsen Sendromu
Mesaj : Anıl bey merhabalar jacobsen sendromuyla ilgili bir yazınızı okumuştum bununla ilgili yararlanabileceğimiz türkçe kaynaklar var mıdır size mail atmıştım uzun süredir dönüş bekliyoruz
Ahmet Yıldız (01/01/2022 00:47)
Konu : Size nasıl ulaşabiliriz?
Mesaj : Anıl bey size nasıl ulaşabiliriz?
zuhal (16/02/2020 22:04)
Konu : kaynak bilgisi
Mesaj : hocam merhaba disleksi ve özel öğrenme güçlüğü konusunda öğrenciye bireysel eğitim verirken kullanabileceğim kaynak önerisinde bulunurmusunuz.
bytecoin market login (28/05/2017 04:49)
Konu : http://wtfim.co/whatisthebestdigitalcurrencytomine88057
Mesaj : next cryptocurrency to invest in bytecoin league of legends
abdullah UÇMAK (19/04/2016 09:34)
Konu : otizim
Mesaj : 2,5 yaş civarında gece uykusundan çığlık çığlığa bağırarak uyanırdı. hiç birşey sakinleştiremezdi onu. söylenen her söz, yapılan her müdahale daha da kötüleştirirdi durumu. ne yapacağımı bilmez bir halde elim ayağım titreyerek sakinleşmesini beklerdim. eğer babam bizde ise herşey daha da kötü olurdu. paniğim artardı... ne oluyor bu çocuğa, niye bağırıyor böyle diye konuştukça, kalbim duracak sanırdım.

atipik otizm teşhisi almamızdan 10 gün kadar sonra prof. dr. ahmet aydın'ın tavsiyesi ile hemen kazeinsiz-glutensiz diyete başladık. adeta bir mucize gibi gece çığlıklarımız bıçak gibi kesildi. 3 yaş civarında öğle uykularından bazen ağlayarak uyanma dışında bugüne kadar çok büyük bir problem yaşamadık. özellikle son iki senedir belki bir, belki iki kere ağlamıştır gece.
OTİZM TESTİ
Hava Durumu
Saat